AVRIL LAVIGNE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AVRIL LAVIGNE

Dobrodoshli na forum o Avril Lavigne! Regujte se,budite redovni chlanovi i imajte puno postova!!!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 MODNA LINIJA

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
JULY
Prwi put chujesh za Avril
Prwi put chujesh za Avril



Broj poruka : 6
Datum upisa : 24.02.2008

MODNA LINIJA Empty
PočaljiNaslov: MODNA LINIJA   MODNA LINIJA Icon_minitimeNed Feb 24, 2008 8:57 pm

Za one koje nisu znali avrilje izjavila da posle svoj turneje koj polazi u Martu, krece da se bavi svojom modnom linijom....ali ne znam da li ce imati vremena posto je isla u kopovinu sa derykom i kupovali su stvari za bebu i ja mislim da je avril definitivno trudna ali mozda i nije....
EEEE da i jos nesto slikala se za casopis MAXIM i to slike na kakve nismo navikli iznenadila me je....i to je to..pozzzz svima

peace out MODNA LINIJA 137336
Nazad na vrh Ići dole
~~pedja~~
Prwi put chujesh za Avril
Prwi put chujesh za Avril
~~pedja~~


Broj poruka : 12
Godina : 30
Lokacija : Lazarevac
Datum upisa : 10.03.2008

MODNA LINIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: MODNA LINIJA   MODNA LINIJA Icon_minitimeUto Mar 11, 2008 12:54 am

Prica se na internetu da ce njen 4. singl biti The best damn thing, a 5. I can do better.....ovo nije naravno 100% sigurno,ali 67% jeste... Mislim da bi trebala da izabere za novi singl Inocennce jer je stvarno prelepa balada, a za 5.- Runaway [great song]..........
Nazad na vrh Ići dole
Missy punk''95
Prwi put chujesh za Avril
Prwi put chujesh za Avril
Missy punk''95


Broj poruka : 36
Godina : 28
Lokacija : nastupam sa bendom
Datum upisa : 14.03.2008

MODNA LINIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: MODNA LINIJA   MODNA LINIJA Icon_minitimePet Mar 14, 2008 11:02 pm

axa,pročitala sam u bravu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.the-em0-kid-95.piczo.com
Sk8er G1rl
Prwi put chujesh za Avril
Prwi put chujesh za Avril
Sk8er G1rl


Broj poruka : 12
Datum upisa : 30.08.2008

MODNA LINIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: MODNA LINIJA   MODNA LINIJA Icon_minitimeSub Avg 30, 2008 1:46 am

u novom bravu su slike njene modne linije, steta sto nema kod nas kupiti jer je odjeca stvarno odlicna
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MODNA LINIJA Empty
PočaljiNaslov: Re: MODNA LINIJA   MODNA LINIJA Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
MODNA LINIJA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AVRIL LAVIGNE :: Avril Lavigne :: ~Novosti~-
Skoči na: