AVRIL LAVIGNE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AVRIL LAVIGNE

Dobrodoshli na forum o Avril Lavigne! Regujte se,budite redovni chlanovi i imajte puno postova!!!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 caoooo swima!!!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
NENCHY
Prwi put chujesh za Avril
Prwi put chujesh za Avril
NENCHY


Broj poruka : 10
Datum upisa : 24.03.2009

caoooo swima!!! Empty
PočaljiNaslov: caoooo swima!!!   caoooo swima!!! Icon_minitimeUto Mar 24, 2009 11:07 pm

e caoo ipak sam se reg. a bila sam shugawi gost e da se predstawim: zdrawo ja sam nenchy najwisxe volim rbd a omiljeni su mi dulce maite i poncho wolim i pcd omiljna mi je nicol i wolim tokio hotel omiljeni narawno bill to je za grupe od pewachica wolim avril lavigne i britney spears swi su 3akoH! e da wolim i miley cyrpus! inache sta wass zanima pitajte i samo da znate da nisam smotani pochetnik owo mi je 100000000000001 forum!
Nazad na vrh Ići dole
Ninnche
Prwi put chujesh za Avril
Prwi put chujesh za Avril



Broj poruka : 1
Datum upisa : 23.09.2009

caoooo swima!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: caoooo swima!!!   caoooo swima!!! Icon_minitimeSre Sep 23, 2009 4:31 pm

Caos!!!JA sam ovde nova ali mi je avril omiljena jos od pre dve tri godine!!!Nadam se da cu se lepo snaci!!! caoooo swima!!! 926383
Nazad na vrh Ići dole
tamara grbovic
Prwi put chujesh za Avril
Prwi put chujesh za Avril
tamara grbovic


Broj poruka : 5
Godina : 28
Lokacija : beograd
Datum upisa : 20.04.2009

caoooo swima!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: caoooo swima!!!   caoooo swima!!! Icon_minitimePet Dec 25, 2009 11:51 pm

otvori svoju temu za predstavljanje Ninnche...WELCOME obema caoooo swima!!! 795855
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





caoooo swima!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: caoooo swima!!!   caoooo swima!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
caoooo swima!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AVRIL LAVIGNE :: Welcome :: ~Dobrodoshli~-
Skoči na: